Impregnaty 

Hydrofobowe impregnaty – sklep internetowy PolMar zaprasza.


Proponowane w tej kategorii impregnaty to nowoczesne preparaty z wiązaniami nanocząsteczkowymi zabezpieczające wszelkiego rodzaju powierzchnie – szklane, mineralne, metalowe, tekstylne oraz drewniane. W ofercie znajdziesz m.in. impregnaty do obuwia, odzieży, szyb prysznicowych, rozmaitych tkanin, a także służące do impregnacji betonu, granitu i stali nierdzewnej. Co więcej, hydrofobowe impregnaty dostępne w naszym sklepie internetowym sprawdzą się również na powierzchniach plastikowych, jak też drewnianych. W razie pytań zachęcamy do kontaktu, z chęcią rozwiejemy Twoje wątpliwości.

na stronę
 • 55,00 zł W magazynie
  55,00 zł

  Impregnat hydrofobowy Nano Window z jonami srebraSpray Nano Window służy do impregnacji powierzchni szklanych np. okien, drzwi czy kabin prysznicowych. Tworzy na nich niewidoczną, ekologiczną powłokę, która odpycha wodę oraz brud. Dzięki jonom srebra w składzie uniemożliwia również rozwój roztoczy, pleśni i grzybów. Ponadto chroni przed osadem, kamieniem, a także rdzą. Impregnat hydrofobowy stanowi więc ciekawą alternatywę dla chemii do czyszczenia łazienki.

 • 34,90 zł W magazynie
  34,90 zł

  Impregnat do kabin prysznicowych – spray Nano Shower cieszy się bardzo dobrymi opiniamiNano Shower to hydrofobowy impregnat, który zabezpiecza powierzchnię prysznica przed osadzaniem się kamieni, czy też osadami z mydła. W naszym sklepie internetowym oferujemy innowacyjny impregnat do kabin prysznicowych, który ze względu na swoją skuteczność cieszy się bardzo dobrymi opiniami klientów. To preparat z wiązaniami nanocząsteczkowymi, które odpychają cząsteczki wody i brudu od czyszczonych powierzchni.

 • 34,90 zł W magazynie
  34,90 zł

  Oszczędzaj na środkach czystości i chemii do czyszczenia łazienki dzięki impregnatowi z jonami srebraImpregnat do stali nierdzewnej oraz innych metali Nano Titan gwarantuje skuteczne zabezpieczenie powierzchni przed działaniem wody i zanieczyszczeń. Zalecamy go do stosowania w łazienkach, ponieważ zapobiega osadzaniu się kamienia, a także ułatwia spływanie nieczystości. Jako impregnat z jonami srebra uniemożliwia też rozwój grzybów, pleśni czy roztoczy.

 • 29,00 zł W magazynie
  29,00 zł

  Nano Granite – skuteczna impregnacja granituPielęgnacja granitu oraz zlewów granitowych wymaga zastosowania odpowiednich środków. Nano Granite to hydrofobowy impregnat, którego nanostruktura umożliwia głębokie wniknięcie produktu w impregnowaną powierzchnię. Dokładnie wypełnia ubytki, a wiązania nanocząsteczkowe odpychają cząsteczki wody. Dzięki temu preparat nie doprowadza do powstawania zacieków oraz plam, a powierzchnia znacznie dłużej utrzymuje czystość. Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu internetowego.

 • 39,00 zł W magazynie
  39,00 zł

  Nano Textil to profesjonalny impregnat do zabezpieczania wszelkiego rodzaju materiałów: odzieży, obuwia i tekstyliów (tapicerka, skóra, plandeki i namioty). Zasada działania impregnatu oparta jest na hydrofobizacji powierzchni. Materiał odpycha cząsteczki wody i brudu nie pozwalając im wniknąć we włókna materiału, dodatkowo jednak pozwalając zabezpieczanej powierzchni oddychać.

 • 69,00 zł W magazynie
  69,00 zł

  Wydajność paneli solarnych zależy od absorpcji energii słonecznej przez kolektory. Zabrudzone lub mokre są mniej skuteczne. Zabezpieczenie powierzchni solarów nano powłoką Nano Solar pozwala na podniesie wydajności paneli. Powłoka hydrofobizująca odpycha cząsteczki wody i zabrudzeń, nie pozwalając na ich zaleganie na powierzchni paneli solarnych.

 • 69,00 zł W magazynie
  69,00 zł

  Preparat w sprayu, który ma za zadanie zabezpieczanie szyb i powierzchni wykonanych ze szkła. Zawarta w produkcie nanotechnologia zapewnia utworzenie się powłoki hydrofobowej na materiale, dzięki czemu cząsteczki wody są odpychane od powierzchni.

 • 55,00 zł W magazynie
  55,00 zł

  Hydrofobowy preparat do impregnacji i pielęgnacji kabin prysznicowych Nano Shower Plus. Zabezpiecza powierzchnie szklane i ceramikę przed osadami z wody, mydła i kamienia. Nano Shower Plus to spray do impregnacji kabin prysznicowych, który zabezpiecza powierzchnię wnętrza kabiny (szkło, ceramikę szkliwioną) przed osadami z wody, mydła, kamienia.

 • 22,00 zł W magazynie
  22,00 zł

  Preparat  nie pozwala na parowanie szyb i luster. Produkt tworzy cienką, nie widoczną dla nas warstwę, która zapobiega kondensacji pary wodnej na zabezpieczonej powierzchni.

 • 35,00 zł W magazynie
  35,00 zł

  Preparat "Satin Gold" ma właściwości antystatyczne oraz pielęgnuje czyszczone powierzchnie. Świetnie radzi sobie sobie z czyszczeniem powierzchni mebli drewnianych, drewnopodobnych, elementów plastikowych oraz mebli wykonanych ze skóry oraz ekoskóry.

 • 29,00 zł W magazynie
  29,00 zł

  Preparat Nano Leather stosujemy do pielęgnacji materiałów ze skóry i ekoskóry 

 • 120,00 zł W magazynie
  120,00 zł

  Nano Wood Outside – wyjątkowy preparat do impregnacji drewnaPowierzchnie drewniane użytkowane na zewnątrz, takie jak np. meble ogrodowe, narażone są na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych. Chcąc zapewnić im właściwą ochronę, sięgnij po Nano Wood Outside – niezwykle skuteczny preparat służący do impregnacji drewna. Jego nowoczesna formuła z wiązaniami nanocząsteczkowymi zabezpiecza przed wilgocią, promieniowaniem UV, a także grzybami oraz pleśnią. Impregnaty z jonami srebra wnikają głęboko w powierzchnię, na którą zostały naniesione, tworząc trwałą powłokę ochronną. Wypróbuj i przekonaj się sam!

Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów