Środki czyszczące 

Skuteczne środki czystości – sklep internetowy Polmar-Nano.pl poleca


Oferujemy najnowszej generacji preparaty czyszczące z nanosrebrem. Środki do czyszczenia kabin prysznicowych, a także pozostałych elementów łazienki oraz kuchni, charakteryzują się delikatnym działaniem, chociaż przeznaczone są do usuwania nawet najtrudniejszych zanieczyszczeń. Nasze środki do czyszczenia tłustych zabrudzeń radzą sobie nawet z osadami w piekarnikach czy szybach kominkowych.

Postaw na sprawdzone środki czystości – chemia do czyszczenia łazienki i nie tylko

Nasze środki czyszczące, wzbogacone o wiązania nanocząsteczkowe srebra, są preparatami, które świetnie spisują się przy myciu każdego rodzaju podłóg i posadzek, a także usuwania brudu na wszelkich powierzchniach zmywalnych. Udostępniamy również bakteriobójczy neutralizator zapachów zwierząt.

 • 18,00 zł W magazynie
  18,00 zł

  Flash Glass to specjalistyczny preparat przeznaczony do mycia szyb, luster, elementów laminowanych, czy emaliowanych. Jej mikroskopijne cząsteczki czyszczą głęboko wnikając w strukturę powierzchni i usuwając wszelkie zabrudzenia, pozostawiając powierzchnię lśniącą, czystą i bez smug. Stosowanie pianki sprawia, że proces czyszczenia jest szybki i przyjemny.

 • 26,00 zł W magazynie
  26,00 zł

  Preparat dzięki mocnemu skoncentrowaniu jest łagodny dla czyszczonych powierzchni, a jednocześnie skuteczny do mycia podłóg. Nawet przy użytkowaniu profesjonalnym. Powierzchnia jest głęboko penetrowana, dzięki czemu mamy pewność usunięcia zabrudzeń bez szorowania. Produkt nie pozostawia po sobie smug.

 • 14,00 zł W magazynie
  14,00 zł

  Preparat REN F10 świetnie spisuje się przy czyszczeniu monitorów komputerowych, ekranów LCD/LED/plazma, skanerów. Z łatwością usuwa brud, kurz i tłuste plamy a przy tym zapobiega osiadaniu kurzu. Preparat nie pozostawia smug na powierzchni.

 • 15,00 zł W magazynie
  15,00 zł

  Preparat jest przeznaczony do odtłuszczania i oczyszczania powierzchni, takich jak np.: szkło, lustra, kabiny prysznicowe, lakier samochodowy, felgi. IP-50 gwarantuje lepsze wiązanie powłok hydrofobowych oraz wosków z powierzchnią.

 • 35,00 zł W magazynie
  35,00 zł

  Leather Cleaner – środek do czyszczenia mebli oraz innych powierzchni skórzanychPowierzchnie skórzane są wymagające, ale właściwie pielęgnowane, na długo zachowują piękny wygląd. Leather Cleaner to doskonały środek do czyszczenia skóry samochodowej oraz mebli skórzanych. Nadaje się zarówno do skóry naturalnej, jak i eko. To skuteczny produkt, który eliminuje plamy, a także wszelkie inne zabrudzenia. Jeżeli zależy ci na profesjonalnej renowacji skóry, Leather Cleaner odświeża jej powierzchnię, a zarazem zachowuje miękką strukturę.

 • 24,90 zł W magazynie
  24,90 zł

  Profesjonalny środek przeznaczony do czyszczenie zabrudzeń olejowo – tłuszczowych. Ma za zadanie rozpuszczenie zabrudzeń tłuszczowych, osadów oraz przypaleń, a potem możliwość usunięcia ich bez szorowania. Pozostawia świeży zapach oraz powierzchnie bez smug i zastanych plam na powierzchni.

 • 24,90 zł W magazynie
  24,90 zł

  Forte Laver to specjalistyczny preparat do codziennego czyszczenia łazienek i sanitariatów. Dzięki aktywnej pianie polimerowej i wykorzystanej w procesie produkcji nanotechnologii, środek jest jednocześnie bezwzględny dla zanieczyszczeń, osadów, kamienia, zacieków, nacieków z kamienia i mydlin, a łagodny dla powierzchni ceramicznych i chromowanych.

 • 25,00 zł W magazynie
  25,00 zł

  Preparat idealnie sprawdza się przy usuwaniu bardzo mocnych zabrudzeń z piekarników, rusztów grillowych, szyb kominkowych. Ma za zadanie rozpuszczenie oraz usunięcie tłustych i zapieczonych zabrudzeń co pozwala na oczyszczenie powierzchni. Zawarte w preparacie substancje już w kilka minut zapewnią rozpuszczenie tłuszczu i innych ciężkich zabrudzeń.

 • 69,00 zł W magazynie
  69,00 zł

  Ochrona elewacji na lata – wypróbuj skutecznej impregnacji betonuHydrofobowe impregnaty do betonu, kamienia i innych powierzchni mineralnych z naszego sklepu internetowego to preparaty o wysokiej wydajności. Trwale zabezpieczają powierzchnię przed działaniem wody, zabrudzeniami oraz wykwitami wapiennymi. Dzięki swojej strukturze opartej na nanocząsteczkach głęboko wnikają w chronioną fakturę, zapewniając impregnację betonu i innych powierzchni nawet do 6 lat.

 • 85,00 zł W magazynie
  85,00 zł

  Impregnat AntyUrin Silver to hydrofobowy preparat zabezpieczający wszelkie powierzchnie mineralne – beton, kamień, piaskowiec, tynk, granit, fuga,  płyty mineralne itd. Co w produkcie najciekawsze to to, że posiada funkcje AntyUrin. Zabezpiecza ona powierzchnie narażone na działanie moczu.

 • 21,00 zł W magazynie
  21,00 zł

  Preparat jest silnie skoncentrowany, dlatego z łątwością usuwa uporczywe plamy i zabrudzenia. Dzięki nanocząsteczkom wnikającym w powierzchnie czyszczącą jest bezwzględny dla brudu, a przy tym bezpieczny dla skóry dłoni oraz czyszczonych materiałów. Znajduje zastosowanie w czyszczeniu praktycznie wszystkich powierzchni zmywalnych tj. skóry, tapicerki. Preparat pozostawia przyjemny zapach.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów