Zestawy 

Zestawy kosmetyków samochodowych i wiele więcej


W tej kategorii przygotowaliśmy dla Ciebie zestawy profesjonalnych kosmetyków samochodowych oraz zestawy pełne skutecznych środków czystości przeznaczonych do czyszczenia łazienki. Dostępne w naszym sklepie wyroby zostały wyprodukowane z zachowaniem najwyższych standardów, co gwarantuje ich właściwe działanie. Proponowane zestawy świetnie sprawdzą się również jako upominek dla pasjonatów motoryzacji. Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do oferowanych produktów – skontaktuj się z nami. Zapraszamy.

 • 310,00 zł W magazynie
  310,00 zł

  Zestaw profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji samochoduSklep Pol Mar oferuje najtańsze kosmetyki samochodowe, które doceni każdy miłośnik motoryzacji. Kupując nasz zestaw, zadbasz o swoje auto przy minimalnym wysiłku. Preparaty zawierają nanocząsteczkowe wiązania, dzięki którym możliwe jest ich głębokie wnikanie w materiał. W zestawie znajdziesz środki do czyszczenia, pielęgnacji tapicerki, mycia karoserii samochodowej oraz kokpitu. Nowoczesna formuła kosmetyków gwarantuje skuteczny zabieg i Twoje zadowolenie z efektów.

 • 182,00 zł W magazynie
  182,00 zł

  Czyste i lśniące auto przy minimalnym wysiłku? Dzięki kosmetykom pielęgnacyjnym wykorzystującym nanotechnologię to możliwe. Produkty te, wnikają głęboko w strukturę materiału, czyszcząc, impregnując, zabezpieczając. Zestaw Mini Autodetailing zawiera środki przeznaczone do mycia i oczyszczania lakieru, jego zabezpieczenia, tworzenia powłoki hydrofobowej, a także pielęgnacji opon oraz kokpitu.

 • 118,00 zł W magazynie
  118,00 zł

  Codzienne sprzątanie łazienki może być uciążliwe, ale z zestawem Nano Łazienka staje się dziecinnie proste i szybkie. Profesjonalny zestaw preparatów stworzonych w oparciu o nanotechnologię pozwala efektywnie czyścić sanitariaty, ceramikę i szkło, usuwać osady wapienne, kamień i zacieki z mydła i wody oraz zabezpieczać powierzchnię przed kolejnymi wykwitami, zaciekami i plamami.

 • 130,00 zł W magazynie
  130,00 zł

  Codzienne sprzątanie dom to uciążliwe zadanie. Jeśli jednak masz dobrych pomocników, to sprzątanie może być naprawdę szybkie. Sześć wysokiej jakości preparatów przygotowanych w oparciu o nanotechnologię pozwala sprzątnąć cały dzień szybko i dokładnie. Kupując produkty w zestawie oszczędzasz 34 zł.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów