Chemia budowlana 

Chemia budowlana – sklep online Polmar-Nano.pl zaprasza do zakupów.


Preparaty, które znajdują swoje zastosowanie w branży budowlanej, swoimi właściwościami  muszą spełniać rygorystyczne normy, a także wyróżniać się efektywnym działaniem. Do takich produktów należą ekologiczne zmywacze graffiti. Dzięki nim z powodzeniem usuniesz zarówno wszelkie napisy, jak i grafiki powstałe za pomocą farb oraz markerów. Zmywacze graffiti to ekologiczne substancje nieszkodliwe dla człowieka, a także środowiska. Wypróbuj je i przekonaj się o ich skuteczności!

 • 47,00 zł W magazynie
  47,00 zł

  Ekologiczny środek usuwający farby i plamy z markera.

 • 69,00 zł W magazynie
  69,00 zł

  Ochrona elewacji na lata – wypróbuj skutecznej impregnacji betonuHydrofobowe impregnaty do betonu, kamienia i innych powierzchni mineralnych z naszego sklepu internetowego to preparaty o wysokiej wydajności. Trwale zabezpieczają powierzchnię przed działaniem wody, zabrudzeniami oraz wykwitami wapiennymi. Dzięki swojej strukturze opartej na nanocząsteczkach głęboko wnikają w chronioną fakturę, zapewniając impregnację betonu i innych powierzchni nawet do 6 lat.

 • 85,00 zł W magazynie
  85,00 zł

  Impregnat AntyUrin Silver to hydrofobowy preparat zabezpieczający wszelkie powierzchnie mineralne – beton, kamień, piaskowiec, tynk, granit, fuga,  płyty mineralne itd. Co w produkcie najciekawsze to to, że posiada funkcje AntyUrin. Zabezpiecza ona powierzchnie narażone na działanie moczu.

 • 120,00 zł W magazynie
  120,00 zł

  Nano Wood Outside – wyjątkowy preparat do impregnacji drewnaPowierzchnie drewniane użytkowane na zewnątrz, takie jak np. meble ogrodowe, narażone są na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych. Chcąc zapewnić im właściwą ochronę, sięgnij po Nano Wood Outside – niezwykle skuteczny preparat służący do impregnacji drewna. Jego nowoczesna formuła z wiązaniami nanocząsteczkowymi zabezpiecza przed wilgocią, promieniowaniem UV, a także grzybami oraz pleśnią. Impregnaty z jonami srebra wnikają głęboko w powierzchnię, na którą zostały naniesione, tworząc trwałą powłokę ochronną. Wypróbuj i przekonaj się sam!

 • 95,00 zł W magazynie
  95,00 zł

  Skuteczny impregnat do powierzchni takich jak meble, podłogi, dekoracje wykonanych z drewna. Zabezpiecza i chroni bez zmiany koloru powierzchni. Nanocząsteczki preparatu wnikają w pory drewna tworząc hydrofobową powłokę. Sprawiają, że drewno odpycha cząsteczki wody i brudu, dzięki czemu dłużej zachowuje piękny, zdrowy wygląd.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów