Regulamin

 

Firma Pol Mar z siedzibą w  Słubice 69-100 ul. Sienkiewicza 50a dysponującym numerem NIP PL5981644394 zajmuje się dystrybucją oraz sprzedażą środków  chemicznych przeznaczonych do czyszczenia, zabezpieczeń hydrofobowych oraz preparatów o wszelakim zastosowaniu zawierającymi technologie wiązań nanocząsteczkowych.


Dystrybucja odbywa się poprzez sprzedaż internetową oraz bezpośrednią w siedzibie firmy.


Sprzedaż internetowa zawierana jest między sprzedającym a klientem poprzez formularz zamówieniowy dostępny na stronie internetowej sklepu, po dokonaniu rejestracji przez użytkownika. Formularz jak i cała transakcja  jest bezpieczna i wgląd do niej ma jedynie firma Pol Mar.


Przy finalizowaniu transakcji zostaniemy poproszeni o wybranie sposobu dostawy oraz uiszczenie opłaty na wskazany rachunek bankowy.  Odbiór osobisty w siedzibie firmy Pol Mar jest darmowy po wcześniejszym odnotowaniu tego w formularzu.


Towar wysyłany jest w ciągu 3 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Zwrot towaru bez podania przyczyny jest możliwy do 14 dni od daty doręczenia, pod warunkiem że towar jest w stanie nienaruszonym, oryginalnym zamknieciu.


Klient ma prawo zareklamować doręczony towar w przypadku, gdy przesyłka zostanie uszkodzona lub towar będzie niezgodny z zamawianym na stronie. Zwrot kosztów przesyłki i samego zamawianego produktu występuje po stronie sklepu po uprzedniej weryfikacji zdarzenia. Towar wysyłany ze sklepu jest zawsze odpowiednio spakowany.


Problemy z przesyłką możemy zgłaszać pod numerem telefonu  +48 506 617 464  w godzinach 10-16 lub adresem mailowym