Impregnat do kabin prysznicowych w spray Nano Shower Zobacz większe

Impregnat do kabin prysznicowych w spray Nano Shower

Impregnat do kabin prysznicowych – spray Nano Shower cieszy się bardzo dobrymi opiniami

Nano Shower to hydrofobowy impregnat, który zabezpiecza powierzchnię prysznica przed osadzaniem się kamieni, czy też osadami z mydła. W naszym sklepie internetowym oferujemy innowacyjny impregnat do kabin prysznicowych, który ze względu na swoją skuteczność cieszy się bardzo dobrymi opiniami klientów. To preparat z wiązaniami nanocząsteczkowymi, które odpychają cząsteczki wody i brudu od czyszczonych powierzchni.

Więcej szczegółów

34,90 zł

Hydrofobowy preparat  sprawdza się w pielęgnacji oraz zabezpieczaniu kabin prysznicowych.
Technologia Hydrofobowa przeciwdziała przywieraniu różnego rodzaju zanieczyszczeń do zabezpieczonej powierzchni.


Po aplikacji preparatu Nano Shower na powierzchni zabezpieczanej powierzchni powstaje niewidoczna ekologiczna warstwa, która odpowiedzialna jest za zabezpieczenie przed przywieraniem osadów z kamienia, rdzy czy mydlin. Dzięki zastosowaniu techniki hydrofobowej oszczędzamy swój cenny czas, który wcześniej poświecić musieliśmy na częste mycie kabin. Po zabezpieczeniu powierzchni naszym hydrofobowym preparatem wystarczy spłukać kabinę wodą z resztą mydlin, by doprowadzić ją do czystości. Impregnacja sprawia, że ok. 80% wody i brudu spływa z powierzchni nie pozostawiając po sobie śladu. Co ważne czyszczenie odbywa się bez zbędnego szorowania oraz użycia środków chemicznych. Dzięki temu dbamy o nasze zdrowie oraz środowisko naturalne.
Nano cząstki srebra zawarte w produkcie zapobiegają rozwojowi grzybów, roztoczy i pleśni.


Trwałość:
- do roku czasu, w zależności od warunków użytkowania


Zużycie preparatu:
- 5-7 ml/m2


Sposób użycia:


 Przed rozpoczęciem impregnowania powłoki należy dokładnie umyć powierzchnię z wszelkiego rodzaju zabrudzeń. Zalecamy użycie środka z naszej gamy o nazwie Flash Glass. Jednak gdy mamy do czynienia z mocnymi zabrudzeniami, np. wapiennymi, zalecamy użycie preparatu Forte Laver.
Nie zaszkodzi również odtłuszczenie powierzchni, które możemy wykonać za pomocą środka IP-50.
Im lepiej powyższe czynności zostaną wykonane, tym silniej związane zostanie  nano cząstek z powierzchnią i działanie środka będzie trwalsze na dłuższy okres czasu.


- niewielką ilość płynu nanosimy na powierzchnie za pomocą natrysku bądź ściereczki lekko zwilżonej preparatem. Preparat posiadający właściwości hydrofobizujące wiąże się w szybkim czasie, dlatego musimy nakładać go na niewielkie powierzchnie (max. 40 cm x 40 cm) .
-  środek pozostawiamy do wyschnięcia na ok. 1 h. W tym czasie nastąpi wiązanie nanocząsteczkowe
- po upływie godziny lekko nasączamy ściereczkę preparatem, po czym polerujemy powierzchnie
Powłoka po kilku minutach otrzymuje właściwości hydrofobowe, zalecane jest jednak w przeciągu 24 godzin nie testować i nie myć zabezpieczonej powierzchni.


Uwaga: Małe krople wody, które nie są w stanie spłynąć pod własnym ciężarem, pozostają na powierzchni szkła tworząc małe plamki wapienne. Powłoka hydrofobowa  nie pozwala wniknąć osadowi kamiennemu w strukturę szkła dzięki temu jest on bez problemu usuwany za pomocą wilgotnej ściereczki. Po kąpieli zalecane jest, aby zmyć powierzchnie kabiny strumieniem wody.


Metody aplikacji:


- spryskiwacz
- czysta ściereczka


Pojemność 50 ml

13 innych produktów w tej samej kategorii: