Impregnat do drewna na zewnątrz z jonami srebra Nano Wood Outside Zobacz większe

Impregnat do drewna na zewnątrz z jonami srebra Nano Wood Outside

Nano Wood Outside – wyjątkowy preparat do impregnacji drewna

Powierzchnie drewniane użytkowane na zewnątrz, takie jak np. meble ogrodowe, narażone są na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych. Chcąc zapewnić im właściwą ochronę, sięgnij po Nano Wood Outside – niezwykle skuteczny preparat służący do impregnacji drewna. Jego nowoczesna formuła z wiązaniami nanocząsteczkowymi zabezpiecza przed wilgocią, promieniowaniem UV, a także grzybami oraz pleśnią. Impregnaty z jonami srebra wnikają głęboko w powierzchnię, na którą zostały naniesione, tworząc trwałą powłokę ochronną. Wypróbuj i przekonaj się sam!

Więcej szczegółów

120,00 zł

Olejowa konsystencja preparatu z naturalnych olejków roślinnych zapewnia długotrwałą ochronę przed wodą, olejami, tłuszczem - do zastosowań zewnętrznych.


Preparat wnika głęboko w strukturę drewna od 1 mm do 1 cm w zależności od chłonności powierzchni.


Nano Wood Outside zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV, wilgocią a dzięki nano cząstkom srebra utrudnia rozwój mchów, pleśni czy glonów.


Dodatkową zaletą stosowania preparatu jest fakt, iż wydobywa wzór usłojenia delikatnie zmieniając barwę drewna na ciemniejszą.


Trwałość:
- do 2-3 lat


Zużycie preparatu:
- 20-50 ml/m2


Sposób użycia:


PAMIĘTAJ! Przed rozpoczęciem nakładania powłoki należy dokładnie usunąć wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia z zabezpieczanej powierzchni. Im lepiej ta czynność zostanie wykonana, tym nano cząsteczki silniej zwiążą się z powierzchnią powodując trwalsze i efektywniejsze działanie.
Produkt nanosimy bezpośrednio na czyste i suche podłoże za pomocą natrysku. Nakładanie powinno się odbywać w temperaturze 5-40 °C.
Po 15 minutach powierzchnia jest zaimpregnowana. Dla uzyskania lepszego efektu zaleca się nie testowanie zabezpieczonej powierzchni przez 24 godziny.


Metody aplikacji:


- spryskiwacz
- pistolet lakierniczy HVLP
- wałek, pędzel malarski


Pojemność 1 litr

13 innych produktów w tej samej kategorii: