Hydrofobowy impregnat do drewna do zastosowań wewnętrznych Nano Wood Zobacz większe

Hydrofobowy impregnat do drewna do zastosowań wewnętrznych Nano Wood

Skuteczny impregnat do powierzchni takich jak meble, podłogi, dekoracje wykonanych z drewna. Zabezpiecza i chroni bez zmiany koloru powierzchni. Nanocząsteczki preparatu wnikają w pory drewna tworząc hydrofobową powłokę. Sprawiają, że drewno odpycha cząsteczki wody i brudu, dzięki czemu dłużej zachowuje piękny, zdrowy wygląd.

Więcej szczegółów

95,00 zł

Innowacyjna formuła produktu Nano Wood tworzy wytrzymałą nano powłokę na powierzchniach drewnianych i nielakierowanych. Ceramiczne nano cząstki wnikają głęboko w porowatą strukturę drewna i tworzą warstwę hydrofobizacyjną.


Produkt tworzy niewidoczną gołym okiem nano powłokę, która powoduje odpychanie kropel wody. Woda spływając po powierzchni zabiera ze sobą cząsteczki brudu.
Impregnat hydrofobowy Nano Wood jest całkowicie bezpieczny, nie zmienia struktury powierzchni, barwy drewna oraz nie powoduje przebarwień. Powłoka jest całkowicie oddychająca i paro przepuszczalna.  


Zabezpieczone produkty są dłużej czyste i elastyczne, a brud i woda nie wnika w głąb struktury. Nanocząsteczki dodatkowo chronią zabezpieczaną powierzchnię przed grzybami, mchem i pleśnią
Powłoka przy ciągłych opadach deszczu może ulec uszkodzeniu i powodować moknięcie powierzchni drewnianych, zaleca się stosowanie preparatu w wewnątrz pomieszczeń. Do zabezpieczenia powierzchni na zewnątrz znakomicie sprawdzi się powłoka Nano Wood Outside.


Trwałość:
- do 3 lat w zależności od użytkowania i warunków atmosferycznych


Zużycie preparatu:
- 20-50 ml/m2


Sposób użycia:


PAMIĘTAJ! Przed rozpoczęciem nakładania powłoki należy dokładnie usunąć wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia z zabezpieczanej powierzchni. Im lepiej ta czynność zostanie wykonana, tym nanocząsteczki lepiej wiążą się z powierzchnią. Działanie preparatu będzie wtedy trwalsze i efektywniejsze.


Produkt nanosimy na suche i czyste podłoże za pomocą natrysku. Po całkowitym wyschnięciu powłoka jest gotowa do eksploatacji. Nakładanie powinno odbywać się w temperaturze 5-40 °C. Po 15 minutach powierzchnia jest zaimpregnowana. Dla uzyskania lepszego efektu zaleca się nie testowanie zabezpieczonej powierzchni przez 24 godziny.


Metody aplikacji:


- spryskiwacz
- pistolet lakierniczy HVLP
- wałek, pędzel malarski


Pojemność 1 litr

13 innych produktów w tej samej kategorii: