Odpychający wodę spray do szyb Nano Window Plus Zobacz większe

Odpychający wodę spray do szyb Nano Window Plus

Preparat w sprayu, który ma za zadanie zabezpieczanie szyb i powierzchni wykonanych ze szkła. Zawarta w produkcie nanotechnologia zapewnia utworzenie się powłoki hydrofobowej na materiale, dzięki czemu cząsteczki wody są odpychane od powierzchni.

Więcej szczegółów

69,00 zł

Nowoczesny impregnat hydrofobowy służy ochronie i zabezpieczeniu przed brudem  szklanych powierzchni oraz szyb samochodowych. Preparat zawiera również nano cząstki srebra,które dodatkowo zabezpieczą powierzchnie przed osadami wapiennymi czy innymi uporczywymi zabrudzeniami. Środek nie zawiera żadnych lotnych związków organicznych dzięki czemu jest przyjazny dla środowiska naturalnego. Nano cząstki srebra zawarte w preparacie nie pozwolą na rozwój grzybów, roztoczy i pleśni.


Zastosowania (wszelkiego rodzaju powierzchnie szklane):


- okna domowe, biurowe
- szklane elewacje,
- szklane drzwi
- szyby samochodowe
-  balustrady szklane


Trwałość:
- do 3 lat, w zależności od warunków użytkowania


Zużycie preparatu:
- 5 - 7 ml/m2


Sposób użycia:


PAMIĘTAJ! Przed przystąpieniem do zabiegu należy dokładnie wyczyścić powierzchnie ze wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Do tego procesu zalecamy użycie środka czyszczącego z naszej gamy -  Flash Glass, w przypadku dużych zabrudzeń z osadów wapiennych polecamy użycie środka Forte Laver.


Istotną rolę odgrywa również odtłuszczenie powierzchni. Zabieg ten możemy wykonać polecanym preparatem preparatu IP-50.
- wyczyścić, odtłuścić oraz pozostawić powierzchnie do wyschnięcia
- spryskać płynem małą powierzchnie szyby - (40x40 cm – czynność wykonywać stopniowo aż do nałożenia powłoki na całą powierzchnię),
- pozostawić materiał na ok. 45 minut
- używając ściereczki z miro fibry delikatnie polerować kolistymi ruchami
Powłoka po kilku minutach otrzymuje właściwości hydrofobowe, zalecamy jednak pozostawić powierzchnie na 24h dla utwardzenia powierzchni.

Metody aplikacji:


- spryskiwacz
- czysta ściereczka


Pojemność 200 ml

13 innych produktów w tej samej kategorii: