Profesjonalny preparat do pielęgnacji opon samochodowych Nano Tyres Zobacz większe

Profesjonalny preparat do pielęgnacji opon samochodowych Nano Tyres

Kompletujesz zestaw kosmetyków samochodowych? Nie zapomnij o ochronie opon!

Preparaty z wiązaniami nanocząsteczkowymi to najskuteczniejsza metoda ochrony i konserwacji. Nano Tyres to profesjonalny środek do pielęgnacji opon samochodowych, który sprawi, że ogumienie Twojego pojazdu będzie świetnie zachowane przez długie miesiące. Cienka powłoka preparatu zapewnia ochronę przed starzeniem, wydobywa naturalny kolor oraz ułatwia czyszczenie. Postaw na kosmetyki samochodowe, dzięki którym najtaniej osiągniesz najlepsze efekty.

Więcej szczegółów

35,00 zł

Innowacyjna receptura impregnatu Nano Tyres silnie wiąże się z materiałem gumowym, chroniąc je przed szkodliwym działaniem warunków środowiskowych oraz promieniowaniem UV. Tworzy mikroskopijną warstwę na powierzchni, która wydobywa naturalny kolor i ułatwia czyszczenie. Preparat jest szczególnie polecany podczas leżakowania opon poza sezonem, ponieważ zapobiega starzeniu się gumy. Środek jest tak samo skuteczny na oponach zimowych czy letnich.
Zastosowanie technologii nanocząsteczkowej gwarantuje doskonałą jakość powłoki oraz długotrwały, satynowy efekt.


Powłoka jest całkowicie bezpieczna dla każdego rodzaju opon samochodowych.


Właściwości:


- ułatwia dbanie o wygląd opon
- wydobywa czarny, naturalny kolor opony oraz nadaje połysk
- chroni przed starzeniem gumy
- chroni przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi


Zużycie preparatu:
- 10-50 ml/m2


Sposób użycia:


Przed zabiegiem musimy dokładnie umyć opony i wytrzeć je d sucha..Produkt nanosimy bezpośrednio na powierzchnię za pomocą natrysku lub zwilżonej preparatem ściereczki. Nadmiar preparatu wycieramy ręcznikiem papierowym. Dla polepszenia efektu po kilkunastu minutach możemy nałożyć kolejną warstwę specyfiku.


Pojemność 200 ml

24 innych produktów w tej samej kategorii: