Hydrofobowy preparat do pielęgnacji felg samochodowych Nano Rims Zobacz większe

Hydrofobowy preparat do pielęgnacji felg samochodowych Nano Rims

Środek do czyszczenia felg Nano Rims

Preparat z wiązaniami nanocząsteczkowymi Nano Rims ma właściwości impregnujące. Nałożony na aluminiowe felgi tworzy na nich hydrofobową powłokę, która odpycha wodę oraz zabrudzenia. Chroni również przed pyłem z klocków hamulcowych, solą, drobnymi zarysowaniami, a także korozyjnym wpływem substancji chemicznych. Ponadto, nadaje felgom lekki satynowy połysk.

Więcej szczegółów

39,00 zł

Preparat Nano Rims tworzy mocną powłokę na felgach samochodowych. Redukcja powstawania zabrudzeń drogowych oraz braku opcji  przylegania wody jest dzięki ceramicznej powłoce. Dzięki powyższym właściwościom uzyskujemy powłokę odporną na szkodliwe warunki drogowe i korozyjny wpływ substancji chemicznych. Preparat zapewnia satynowy blask, odświeża podłoże i ułatwia czyszczenie Preparat jest bezpieczny dla lakieru alufelg samochodowych.


Powłoka jest bezbarwna, chroni przede wszystkim przed pyłem z klocków hamulcowych, solą, lekkimi rysami oraz wilgocią.


Właściwości:


- ułatwia dbanie o czystość felg
- chroni przed zanieczyszczeniami zewnętrznymi,
- chroni przed złymi warunkami środowiskowymi,
- nadaje piękny połysk,
- nadaje właściwości odpychające wodę i brud,


Zużycie preparatu:
- 20-50 ml/m2


Sposób użycia:


PAMIĘTAJMY! Przed przystąpieniem do pracy z preparatem należy usunąć większe zanieczyszczenia z zabezpieczanej powierzchni. Im lepiej wykonamy te zadanie, tym lepsze a zarazem silniejsze będzie wiązanie nanocząsteczek z powierzchnią.


Produkt nanosimy na czyste, suche podłoże za pomocą atomizera bądź lekko zwilżonej preparatem ściereczki. Po chwili okrężnymi ruchami dokładnie polerujemy powierzchnię do całkowitego usunięcia smug, które są wynikiem użycia zbyt dużej ilości płynu hydrofobowego. Operacja nakładania preparatu powinna odbywać się w temperaturze od 5 do 40 °C.  


Powłoka hydrofobowa zdobywa swoje prawidłowe właściwości po upływie 24h.


Pojemność 50 ml

24 innych produktów w tej samej kategorii: