Nano Leer hydrofobowy preparat do pielęgnacji skórzanej tapicerki Zobacz większe

Nano Leer hydrofobowy preparat do pielęgnacji skórzanej tapicerki

Preparat do impregnacji skóry Nano Leer

Nano Leer jest idealnym środkiem do pielęgnacji powierzchni skórzanych. Pokrywa je niewidzialną powłoką, która zarówno odświeża ich kolor, jak i wypełnia ewentualne rysy. Chroni również przed zabrudzeniami oraz wnikaniem wilgoci. Dzięki wzbogaceniu o jony srebra uniemożliwia także rozwój pleśni czy grzybów. Nadaje się więc doskonale do regeneracji skórzanej tapicerki.

Więcej szczegółów

29,00 zł

Preparat zaprojektowany został do pielęgnacji powierzchni wykonanych ze skóry i eko skóry. Nano Leer odpowiada za stworzenie powłoki, która pielęgnuje, wypełnia rysy, odświeża kolor, oraz mocno ogranicza osadzanie się zabrudzeń i ułatwia późniejsze czyszczenie naszych materiałów. W celu uniemożliwienia rozwoju grzybów, roztoczy czy pleśni produkt posiada w składzie nanocząsteczki srebra. Do zabezpieczenia powierzchni ze skóry zamszowej polecamy produkt z naszej gamy o nazwie Nano Textil.


Właściwości produktu:


-  pielęgnacja materiału
-  ochrona przed wnikaniem wilgoci
-  ekspozycja naturalnego koloru
- nadanie estetycznego wyglądu


Zużycie preparatu:
- 10-50 ml/m2


Sposób użycia:


Przed zastosowaniem preparatu impregnacyjnego Nano Leer zalecamy wyczyścić skórę środkiem czyszczącym z naszej gamy o nazwie All Cleaner.


Środek hydrofobowy nanosimy na powierzchnię za pomocą ściereczki nasączonej tym że preparatem. Nadmiar środka wycieramy suchą ścierką lub papierowym ręcznikiem.


Pojemność 200 ml

24 innych produktów w tej samej kategorii: