Aktywna pianka do mycia powłoki lakierniczej Active Cleaner Zobacz większe

Aktywna pianka do mycia powłoki lakierniczej Active Cleaner

Środek do czyszczenia lakieru samochodowego Active Cleaner

Active Cleaner jest kosmetykiem samochodowym do częstego stosowania. Nadaje się idealnie do czyszczenia zabrudzeń na powłoce lakierniczej auta. Po nałożeniu na powierzchnię wytwarza się gęsta piana, która dzięki zawartości nanosrebra skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia. Ponadto, charakteryzuje się również przyjemnym zapachem. Co więcej, nie wpływa negatywnie na stan karoserii.

Więcej szczegółów

45,00 zł

Środek Active Cleaner jest mocno skoncentrowany i swoje czyszczące właściwości zapewnia dzięki nowoczesnemu projektowi. Po nałożeniu preparatu i jego ekspozycji na lakierze auta wytwarza się gęsta piana, dzięki której zabrudzenia zostają rozpuszczone. Dlatego preparat możemy stosować często i  do róznych zabrudzeń nie martwiąc się o stan lakieru.. W pianie są zawarte nanocząsteczki srebra, które gwarantują wysoką jakość zabiegu. Pianka Acive Cleaner posiada przyjemny zapach.

 

Sposób stosowania:

- nanosimy piankę na zabrudzony lakier samochodu, po czym zostawiamy na kilka minut nie doprowadzając do wyschnięcia. Ważne jest, aby wykonywać zabieg w zacienionym miejscu z dala promieni słonecznych
- po ekspozycji środka spłukujemy powierzchnie obficie wodą

 

Sugerowane rozcieńczenie:

- 1:10-100

 


Pojemność 1 litr

24 innych produktów w tej samej kategorii: