Impregnat do lakieru samochodowego Nano Protection Zobacz większe

Impregnat do lakieru samochodowego Nano Protection

Nowoczesna powłoka hydrofobowa na lakier samochodowy – Nano Protection

Jeżeli chcesz zadbać o karoserię swojego auta i zależy Ci na nieskazitelnym lakierze, to mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie – wyjątkowy środek Nano Protection. Proponowany preparat tworzy na lakierze niezwykle wytrzymałą powłokę hydrofobową, która łączy się z karoserią i stanowi nieprzeniknioną warstwą ochronną. Powstała warstwa odpycha wodę oraz brud, a także chroni lakier przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi i promieniowaniem UV. Co więcej, dzięki wiązaniom nanocząsteczkowym zawartym w preparacie Nano Protection lakier nie płowieje i zachowuje połysk na długi czas. Zapraszamy do zakupów.

Więcej szczegółów

55,00 zł

Preparat Nano Protection  stosuje się w ochronie powierzchni lakieru samochodowego oraz folii przeznaczonych do oklejania samochodu.


Czas ekspozycji preparatu wynosi od 3 do 12 miesięcy w zależności od warunków atmosferycznych oraz sposobu użytkowania elementów. Powłoka jest odpoznana wysokie i niskie temperatury oraz środki chemiczne do 12,5 pH. Powierzchnia zabezpieczona preparatem Nano protection nie zabezpiecza lakieru przed uszkodzeniami mechanicznymi.


Sposób aplikacji:


Zalecamy na początku oczyścić materiał szamponem oraz glinką. Bardzo ważne jest również odtłuszczenie powierzchni. Czynność tą można wykonać za pomocą preparatu z naszej gamy -  IP-50.


Gdy wykonamy zalecane czynności przystępujemy do naniesienia na powierzchnię powłoki Nano Protection za pomocą atomizera. Po opryskaniu lakieru rozcieramy preparat ściereczką z mikrofibry. Preparat nanosimy na mełe powierzchnie (max40x40cm) z uwagi na to, że związki hydrofobowe wiążą się w szybkim czasie Nie nakładamy powłoki na rozgrzany lakier auta!!!
Najlepszy efekt uzyskamy po użyciu preparatu Nano Protection  na nowym, lub zadbanym lakierze.


Pojemność 50 ml

24 innych produktów w tej samej kategorii: