Płyn do czyszczenia silnika i felg NF 100 Zobacz większe

Płyn do czyszczenia silnika i felg NF 100

Wydajny preparat do czyszczenia felg i silnika – sprawdź niezawodny środek NF 100

Zastanawiasz się jak skutecznie wyczyścić silnik samochodowy? Mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie – preparat NF 100, dzięki któremu w prosty sposób zadbasz o motor swojego auta. Co więcej, proponowany środek nadaje się również do czyszczenia felg aluminiowych, ponieważ sprawnie usuwa z czyszczonej powierzchni oleje, tłuszcze, osady z soli oraz inne zanieczyszczenia. Innowacyjna receptura wspomaga proces czyszczenia silnika i felg tak, aby wyglądały jak nowe. Jeśli masz jakiekolwiek pytania – skontaktuj się z nami, a chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości. Zapraszamy.

Więcej szczegółów

34,50 zł

NF 100 to profesjonalny preparat do skutecznego czyszczenia silnika. Płyn usuwa wszelkiego rodzaju tłuste zabrudzenia, oleje, smary, smołę, tłuszcz. Preparat również idealnie sprawdza się do czyszczenia silników, przekładni, łańcuchów. Znakomicie sprawdza się przy np. remontach zespołów mechanicznych.


Aplikacja:


Preparat do bezpośredniego użycia. W trakcie zabiegu należy założyć gogle oraz rękawiczki lateksowe. Płyn aplikować na czyszczoną powierzchnię za pomocą atomizera, po czym pozostawić na około minutę, nie dopuszczając do wyschnięcia. Następnie spłukujemy preparat za pomocą silnego strumienia wody. Dla polepszenia efektu zalecamy użycie szczotki lub gąbki. Przed zabiegiem zabezpieczmy lakier samochodowy oraz sprawdzić działanie preparatu w niewidocznym miejscu.


Uwaga:


Pamiętajmy o tym, żeby nie stosować preparatu na gorący silnik. Czyszczone powierzchnie powinny być chłodne lub ciepłe. Poza tym ważne jest jest zabezpieczenie przed działaniem środka oraz wody na osprzęt elektroniczny.


Pojemność 1 litr

24 innych produktów w tej samej kategorii: