Niewidzialna wycieraczka Zobacz większe

Niewidzialna wycieraczka

Preparat tworzy na szkle powłokę hydrofobową ułatwiającą spływanie wody. Woda formuje się w duże krople i spływa z szyby pod wpływem pędu powietrza. Szyba po aplikacji preparatu jest przejrzysta i estetyczna co zwiększa bezpieczeństwo podróży.
Wszystkie szyby w naszym aucie zabezpieczymy dzięki 50 ml preparatu.

Więcej szczegółów

32,00 zł

Niewidzialna wycieraczka to preparat dla osób, które cenią sobie podróż podczas opadów deszczu. Przy prędkości  od 55 km/h woda bez użycia wycieraczek zostaje odprowadzona z powierzchni szyby.
Właściwości hydrofobowe preparatu nie pozwalają na utrudnione wody i brudu po deszczu na powierzchni szyby. Dzięki płynnej formie oraz kompaktowemu opakowaniu niewidzialnej wycieraczki możliwe jest jej wygodne przechowywania - w domu, garażu oraz samochodzie.
Dla uzyskania większej trwałości, preparat niewidzialna wycieraczka Hadwao można nakładać nawet kilka razy. Pamiętajmy, aby zachowywać ok. 2- godzinne odstępy czasu między ekspozycją preparatu.


Sposób użycia niewidzialnej wycieraczki samochodowej:


Preparat należy aplikować w suchych warunkach i dodatniej temperaturze.
- przed przystąpieniem do zabiegu należy dokładnie wyczyścić, odtłuścić i wysuszyć impregnowaną powierzchnię. Do odtłuszczenia zalecamy użycie preparatu z naszej palety -  IP-50.
- usuńmy wosk z szyby, jeśli wcześniej byłą poddawana temu zabiegowi
- wstrząsnąć pojemnik, spryskać powierzchnię szyby oraz delikatnie rozprowadzić płyn ściereczką z mikrofibry
- pozostawiamy na szybie do 45 minut
- ściereczkę z mikrofibry ponownie spryskujemy płynem hydrofobowym i polerujemy szybę do uzyskania przejrzystości.
Preparat niewidzialna wycieraczka wiąże się w szybkim czasie, dlatego należy go nakładać na niewielkie powierzchnie (max. 40 cm x 40 cm)


Uwaga:
Przez 24 godziny od aplikacji niewidzialnej wycieraczki nie zalecamy stosować  na powierzchni szyby preparatów do jej mycia.


Trwałość:
- 10 tys. km  


Zużycie preparatu:
- 5-7 ml/m2


Pojemność 50 ml

24 innych produktów w tej samej kategorii: