Preparat do czyszczenia felg samochodowych - Rapid Zobacz większe

Preparat do czyszczenia felg samochodowych - Rapid

Preparat do czyszczenia felg samochodowych – RAPID

Jeśli chcesz zadbać o czystość felg w swoim aucie, RAPID będzie idealnym rozwiązaniem! Preparat w opakowaniu o pojemności 1 litra zapewnia efektywne działanie nawet przy najbardziej wymagających zabrudzeniach, takich jak: smary, ślady po oleju czy osady zgromadzone na klockach hamulcowych. RAPID może być używany z powodzeniem przy pielęgnacji felg stalowych, a także tych wykonanych z aluminium – zarówno podczas użytku domowego, jak i przez firmy zajmujące się auto detailingiem. Sklep POLMAR-NANO serdecznie zaprasza do zakupów!

Więcej szczegółów

39,90 zł

Rapid to profesjonalny środek, który odpowiada za czystość felg. Preparat doskonale radzi sobie z wszelkimi zabrudzeniami, jest z powodzeniem wykorzystywany przez studia autodetalingu.


Sposób użycia:


W trakcie aplikacji należy założyć gogle oraz rękawiczki lateksowe. Płyn rozcieńczamy w proporcji 1:4. W przypadku gdy mamy do czynienia z silnymi zabrudzeniami aplikujemy bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię za pomocą natrysku, po czym  pozostawiamy na około minutę, nie dopuszczając do wyschnięcia. Po minucie przystępujemy do spłukania roztworu silnym strumieniem wody. W razie konieczności użyć szczotki lub gąbki. Przed rozpoczęciem zabiegu zabezpieczyć lakier samochodowy oraz sprawdzić działanie preparatu w niewidocznym miejscu.


Uwaga:


Preparatu nie stosujemy na felgach chromowanych!!!
Po dokładnym wyczyszczeniu felg zaleca się zabezpieczyć felgi specjalistycznym impregnatem z naszej gamy o nazwie Nano Rims. Płyn hydrofobowy zabezpieczy fegi przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych oraz osadzaniem się brudu.


Pojemność 1 litr

24 innych produktów w tej samej kategorii: