Preparat do pielęgnacji lakieru Quick Detailer Zobacz większe

Preparat do pielęgnacji lakieru Quick Detailer

Postaw na sprawdzone kosmetyki do auto detailingusklep internetowy POLMAR-NANO poleca preparat do do czyszczenia lakieru samochodowego Quick Detailer

Szukasz skutecznego preparatu do czyszczenia lakieru samochodowego? Kup Quick Detailer! Dzięki obecności wosku Carnauba w jego składzie jest idealnym wyborem w przypadku chęci zadbania o kolorystyczną głębie lakieru auta. Produkt wyróżnia się łatwym aplikowaniem (bezpośrednio na karoserię, po nałożeniu wystarczy polerować do wyschnięcia, np. ścierką z mikrofibry). Nadaje się do użytku domowego, a także profesjonalnego. Zapraszamy!

Więcej szczegółów

39,00 zł

Preparat służy do pielęgnacji lakieru samochodowego. Zawarta w produkcie wosk Carnauba znacząco zwiększa głębie koloru oraz zapewnia efekt spływania wody. Preparat ma za zadanie w szybki i bezpieczny sposób nabłyszczyć oraz zabezpieczyć karoserię np. przed promieniami UV czy zabrudzeniami.


Aplikacja:


Quick Detailer stosujemy bezpośrednio na lakier, po czym polerujemy do wyschnięcia ściereczką z mikrofibry. Preparat nanosimy na małej powierzchni z uwagi na szybkie wchłanianie w zabezpieczany materiał.


Pojemność 500 ml

24 innych produktów w tej samej kategorii: