Obniżka! Powłoka odblaskowa, Lunar Pro 100 ml Zobacz większe

Powłoka odblaskowa, Lunar Pro 100 ml

Innowacyjny preparat nadający efekt odblasku.

Więcej szczegółów

34,00 zł

-5,00 zł

39,00 zł

Spray odblaskowy Lunar Pro – innowacyjny preparat dający efekt odblasku

Lunar Pro tworzy niewidoczną w świetle dziennym powłokę rozświetlającą zabezpieczone powierzchnie w warunkach ograniczonej widoczności. Po aplikacji płynu spryskane miejsce odbija światło w kierunku źródła (reflektory samochodowe, latarka). Najistotniejszą zaletą stosowania sprayu odblaskowego Lunar Pro jest zwiększenie naszego bezpieczeństwa. Zabezpieczając kurtkę, sami jesteśmy doskonale widoczni, preparat zatem to idealne rozwiązaniem dla amatorów nocnych spacerów, joggingów czy przejażdżek rowerowych. Spryskując wózek dziecięcy czy szkolny plecak, zwiększamy po zmroku widoczność i bezpieczeństwo naszych dzieci.

Lunar PRO – spray odblaskowy do wykorzystania na ubraniach, który zapewni Ci bezpieczeństwo

Spray odblaskowy Lunar PRO jest preparatem dedykowanym do materiałów tekstylnych, jednak bez zastrzeżeń możemy wykorzystywać jego działanie na rowerze, kasku jak też materiałach chropowatych. Należy jednak pamiętać, że powłoka na powierzchniach płaskich oraz śliskich jest stosunkowo nietrwała – pierwsze mycie zmywa odblask. Efekt odbijania światła można sprawdzić poprzez wykonanie zdjęcia z fleszem przy pomocy telefonu komórkowego. Produkt posiada podwyższoną odporność na wodę i intensywną eksploatację. Znika po kilku cyklach mycia lub prania.

Zalety sprayu odblaskowego Lunar PRO:

- łatwość rozprowadzania,
- preparat całkowicie zmywalny, nie pozostawia trwałych śladów,
- efekt odblaskowy widoczny tylko w kontakcie ze światłem zewnętrznym,
- zwiększa bezpieczeństwo wieczornych spacerów, przejażdżek rowerowych,
- powłoka odporna na wodę,
- efekt odblaskowy już po 10 minutach.


Instrukcja nakładania:

Wstrząsnąć energicznie przez 30 sekund. Powtarzać czynność podczas aplikacji. Następnie nanieść niewielką ilość preparatu i odczekać do pełnego wyschnięcia. Po tym czasie powłoka jest gotowa do eksploatacji. W trakcie nanoszenia trzymać butelkę pionowo. Spray odblaskowy nadaje delikatne, szare zabarwienie, które jest w praktyce niedostrzegalne nawet na czarnym materiale. Użycie zbyt obfitej ilości produktu może spowodować powstawanie przebarwień.