Najczęściej kupowane

na stronę
 • 13,60 zł 16,00 zł -15% W magazynie
  13,60 zł 16,00 zł -15%

  Silver Fresh – najtrwalszy neutralizator zapachów Silver Fresh to idealny wybór, jeśli chcesz usunąć nieprzyjemne zapachy. Wiązania nanocząsteczek srebra, które znajdują się w preparacie, usuwają brzydką woń z tkanin – zasłon, odzieży, dywanów czy kocy. Spray świetnie nadaje się do neutralizowania zapachów zwierząt. Sprawdź pozostałe propozycje środków czystości dostępnych w naszym sklepie internetowym, które pomogą Ci utrzymać Twój dom w należytym porządku.

  Obniżka!
 • 15,00 zł W magazynie
  15,00 zł

  Preparat jest przeznaczony do odtłuszczania i oczyszczania powierzchni, takich jak np.: szkło, lustra, kabiny prysznicowe, lakier samochodowy, felgi. IP-50 gwarantuje lepsze wiązanie powłok hydrofobowych oraz wosków z powierzchnią.

 • 55,00 zł W magazynie
  55,00 zł

  Impregnat hydrofobowy Nano Window z jonami srebraSpray Nano Window służy do impregnacji powierzchni szklanych np. okien, drzwi czy kabin prysznicowych. Tworzy na nich niewidoczną, ekologiczną powłokę, która odpycha wodę oraz brud. Dzięki jonom srebra w składzie uniemożliwia również rozwój roztoczy, pleśni i grzybów. Ponadto chroni przed osadem, kamieniem, a także rdzą. Impregnat hydrofobowy stanowi więc ciekawą alternatywę dla chemii do czyszczenia łazienki.

 • 69,00 zł W magazynie
  69,00 zł

  Preparat w sprayu, który ma za zadanie zabezpieczanie szyb i powierzchni wykonanych ze szkła. Zawarta w produkcie nanotechnologia zapewnia utworzenie się powłoki hydrofobowej na materiale, dzięki czemu cząsteczki wody są odpychane od powierzchni.

 • 18,00 zł W magazynie
  18,00 zł

  Flash Glass to specjalistyczny preparat przeznaczony do mycia szyb, luster, elementów laminowanych, czy emaliowanych. Jej mikroskopijne cząsteczki czyszczą głęboko wnikając w strukturę powierzchni i usuwając wszelkie zabrudzenia, pozostawiając powierzchnię lśniącą, czystą i bez smug. Stosowanie pianki sprawia, że proces czyszczenia jest szybki i przyjemny.

 • 55,00 zł W magazynie
  55,00 zł

  Hydrofobowy preparat do impregnacji i pielęgnacji kabin prysznicowych Nano Shower Plus. Zabezpiecza powierzchnie szklane i ceramikę przed osadami z wody, mydła i kamienia. Nano Shower Plus to spray do impregnacji kabin prysznicowych, który zabezpiecza powierzchnię wnętrza kabiny (szkło, ceramikę szkliwioną) przed osadami z wody, mydła, kamienia.

 • 118,00 zł W magazynie
  118,00 zł

  Codzienne sprzątanie łazienki może być uciążliwe, ale z zestawem Nano Łazienka staje się dziecinnie proste i szybkie. Profesjonalny zestaw preparatów stworzonych w oparciu o nanotechnologię pozwala efektywnie czyścić sanitariaty, ceramikę i szkło, usuwać osady wapienne, kamień i zacieki z mydła i wody oraz zabezpieczać powierzchnię przed kolejnymi wykwitami, zaciekami i plamami.

 • 34,00 zł 39,00 zł W magazynie
  34,00 zł 39,00 zł

  Innowacyjny preparat nadający efekt odblasku.

  Obniżka!
 • 39,00 zł W magazynie
  39,00 zł

  Środek do czyszczenia felg Nano RimsPreparat z wiązaniami nanocząsteczkowymi Nano Rims ma właściwości impregnujące. Nałożony na aluminiowe felgi tworzy na nich hydrofobową powłokę, która odpycha wodę oraz zabrudzenia. Chroni również przed pyłem z klocków hamulcowych, solą, drobnymi zarysowaniami, a także korozyjnym wpływem substancji chemicznych. Ponadto, nadaje felgom lekki satynowy połysk.

 • 55,00 zł W magazynie
  55,00 zł

  Nowoczesna powłoka hydrofobowa na lakier samochodowy – Nano ProtectionJeżeli chcesz zadbać o karoserię swojego auta i zależy Ci na nieskazitelnym lakierze, to mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie – wyjątkowy środek Nano Protection. Proponowany preparat tworzy na lakierze niezwykle wytrzymałą powłokę hydrofobową, która łączy się z karoserią i stanowi nieprzeniknioną warstwą ochronną. Powstała warstwa odpycha wodę oraz brud, a także chroni lakier przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi i promieniowaniem UV. Co więcej, dzięki wiązaniom nanocząsteczkowym zawartym w preparacie Nano Protection lakier nie płowieje i zachowuje połysk na długi czas. Zapraszamy do zakupów.

 • 35,00 zł W magazynie
  35,00 zł

  Leather Cleaner – środek do czyszczenia mebli oraz innych powierzchni skórzanychPowierzchnie skórzane są wymagające, ale właściwie pielęgnowane, na długo zachowują piękny wygląd. Leather Cleaner to doskonały środek do czyszczenia skóry samochodowej oraz mebli skórzanych. Nadaje się zarówno do skóry naturalnej, jak i eko. To skuteczny produkt, który eliminuje plamy, a także wszelkie inne zabrudzenia. Jeżeli zależy ci na profesjonalnej renowacji skóry, Leather Cleaner odświeża jej powierzchnię, a zarazem zachowuje miękką strukturę.

 • 24,90 zł W magazynie
  24,90 zł

  Forte Laver to specjalistyczny preparat do codziennego czyszczenia łazienek i sanitariatów. Dzięki aktywnej pianie polimerowej i wykorzystanej w procesie produkcji nanotechnologii, środek jest jednocześnie bezwzględny dla zanieczyszczeń, osadów, kamienia, zacieków, nacieków z kamienia i mydlin, a łagodny dla powierzchni ceramicznych i chromowanych.

Pokazuje 1 - 12 z 29 elementów