Niejonowe nano srebro koloidalne 50 ppm Zobacz większe

Niejonowe nano srebro koloidalne 50 ppm

Srebro koloidalne – różne zastosowania
 
Niejonowe nano srebro koloidalne, dostępne w naszym sklepie internetowym posiada wiele zastosowań. Wykorzystywane jest do produkcji kosmetyków, wyrobów farmaceutycznych, czy środków bakteriobójczych. Produkt wykazuje działanie dezynfekujące oraz aktywność przez długi czas, przy czym jest bardzo wydajny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą preparatów z wiązaniami nanocząsteczkowymi. Wszystkie oferowane przez nas środki to gwarancja wysokiej jakości oraz atrakcyjnych cen.

Więcej szczegółów

29,52 zł

Wszelkie przepisy zabraniają sprzedaży srebra koloidalnego jako suplementu diety na terenie całej UE.  


Dodatkowe informacje na temat właściwości oraz działania srebra koloidalnego dostępne są na stronach internetowych.


Niejonowe nano srebro koloidalne to preparat powstały na bazie wody demineralizowanej. Zawiera wysoką zawartość czystego srebra koloidalnego.

Skład:
50 cząstek srebra na milion cząstek wody


Srebro jest srebrzystobiałym metalem szlachetnym, którego właściwości bakteriobójcze są znane od czasów starożytnych. Nanocząsteczki powstałe z rozdrobnionego metalicznego srebra bez problemów niszczą komórki drobnoustrojów. Bakterie lub inne mikroorganizmy nie są wstanie kolonizować powierzchni wzbogaconych w nanosrebro.
 
Aktywność nanosrebra metalicznego jest znacznie wyższa od produktów zawierających jony srebra. W warunkach tzw. brudnych zanieczyszczenia powodują wytrącenie się jonów srebra co powoduje obniżenie ich skuteczności.


Metaliczne nanosrebro  jest odporne na promieniowanie UV (nie brązowieje pod wpływem światła słonecznego). Rosnące zainteresowanie preparatami srebra koloidalnego jest związane z ich silnym działaniem. Przewyższa klasyczne środki bakteriobójcze (srebro działa niespecyficznie w przeciwności do np. antybiotyków, które są skuteczne wyłącznie w wąskim zakresie szczepów). Cechuje się ponadto wysoką trwałością i doskonałym przełożeniem ekonomicznym z uwagi na niewielkie zużycie. Produkty wzbogacone nanosrebrem zachowują pełną aktywność przez długi okres czasu.


Zastosowanie:


Koloid srebra z powodzeniem znajduje zastosowanie w produkcji:
- wyrobów kosmetycznych,
- wyrobów farmaceutycznych np. w preparatach przeciwtrądzikowych, które wykazują duże właściwości bakteriobójcze
- wyrobów biobójczych , bakteriobójczych,
- wyrobów ceramicznych np. bakteriobójcza ceramika łazienkowa,
- wyrobów budowlanych np. ochrona elewacji przed rozwojem pleśni i grzybów,
- tworzyw sztucznych np. do produkcji kanałów wentylacyjnych w systemach klimatyzacyjnych


Nanosrebro produkowane w naszych laboratoriach znalazło zastosowanie w wielu produktach konsumenckich i przemysłowych na całym świecie. Wielokrotnie przeprowadzane badania potwierdzają najwyższą jakość oferowanych preparatów.
Produkt przebadany dermatologicznie oraz mikrobiologicznie.

Oferowane przez nas preparaty nanosrebra przyjmują postać roztworów koloidalnych lub. Wielkość cząsteczek srebra zawiera się w zakresie 5-15 nm (średnio 9 nm), dzięki czemu jest ono w stanie doskonale i równomiernie wysycić produkt do którego następuje aplikacja. Takie rozdrobnienie gwarantuje również wysoką aktywność antybakteryjną już przy niewielkich stężeniach.