Obniżka! Spray niwelujący przykry zapach z tkanin i powietrza - Silver Fresh Zobacz większe

Spray niwelujący przykry zapach z tkanin i powietrza - Silver Fresh

Silver Fresh – najtrwalszy neutralizator zapachów

Silver Fresh to idealny wybór, jeśli chcesz usunąć nieprzyjemne zapachy. Wiązania nanocząsteczek srebra, które znajdują się w preparacie, usuwają brzydką woń z tkanin – zasłon, odzieży, dywanów czy kocy. Spray świetnie nadaje się do neutralizowania zapachów zwierząt. Sprawdź pozostałe propozycje środków czystości dostępnych w naszym sklepie internetowym, które pomogą Ci utrzymać Twój dom w należytym porządku.

Więcej szczegółów

13,60 zł

-15%

16,00 zł

Silver Fresh to preparat odświeżający dany materiał oraz niwelujący nieprzyjemne zapachy. W składzie produktu znajdują się Nano cząstki srebra, które po odparowaniu płynu pozostają w materiale. Wystarczy nawet niewielka ilość preparatu Silver Fresh by odświeżył każde pomieszczenie, dywany czy nawet nasze wkładki do butów. Z uwagi na innowacyjny projekt redukcja przykrych zapachów odbywa się przez długi czas.


Sposób użycia:


Produkt nanosimy za pomocą atomizera bezpośrednio na powierzchnie, po czy pozostawiamy na kilka minut do całkowitego wyschnięcia.


W celu zapewnienia dłuższej świeżości i czystości obuwia oraz innych materiałów tekstylnych zalecamy użycie impregnatu hydrofobowego z naszej gamy o nazwie Nano Textil. Preparat ten dzięki nowoczesnej recepturze odpycha cząsteczki wody przy zachowaniu całkowitej paro przepuszczalności.


Pojemność 200 ml

1 inny produkt w tej samej kategorii: