Remover - środek do czyszczenia tłustych zabrudzeń i osadów Zobacz większe

Remover - środek do czyszczenia tłustych zabrudzeń i osadów

Preparat idealnie sprawdza się przy usuwaniu bardzo mocnych zabrudzeń z piekarników, rusztów grillowych, szyb kominkowych. Ma za zadanie rozpuszczenie oraz usunięcie tłustych i zapieczonych zabrudzeń co pozwala na oczyszczenie powierzchni. Zawarte w preparacie substancje już w kilka minut zapewnią rozpuszczenie tłuszczu i innych ciężkich zabrudzeń.

Więcej szczegółów

25,00 zł

Preparat usunie zbrudzenia m. in. z:


- piekarników
- grillów
- rożen
- patelni
- szyb kominkowych.


Znakomicie radzi sobie z zapieczonymi, tłustymi zabrudzeniami. Bez problemu radzi sobie z usunięciem nawarstwionego przez długi czas brudu. Jest bezpieczny dla czyszczonych materiałów – ceramiki czy porcelany. Dzięki zawartości nano cząstek srebra rozwój pleśni i roztoczy nie jest możliwy. Po aplikacji środka mamy zapewniony święzy zapach oraz delikatny filtr, który zapewnia blask czyszczonej powierzchni.


Sposób użycia:


Przed użyciem należy wstrząsnąć opakowanie, po czym spryskujemy powierzchnię i pozostawiamy na ok. 10 minut. Po czasie spłukujemy preparat z powierzchni, lub ściągamy nadmiar preparatu ściereczką. Należy pamiętać, aby stosować preparat na zimnych powierzchniach.


Uwaga:
Przy zabiegu stosujemy rękawiczki lateksowe!


Pojemność 650 ml

10 innych produktów w tej samej kategorii: